دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت۱

دسته‌بندی نشده

دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت۱

دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسس مطالب تخصصی را با محوریت یک پروژه و با زبانی ساده ارائه می دهد. مطالب ارائه شده در این دوره بر اساس نیاز های عملی…

توسط وحید فرزام
-- آخرین بروزرسانی : ۰۴-۰۴-۱۳۹۶
-- بازدیدها : ۶
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت1

دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسس مطالب تخصصی را با محوریت یک پروژه و با زبانی ساده ارائه می دهد. مطالب ارائه شده در این دوره بر اساس نیاز های عملی مخاصب طراحی شده و ادعا می کنیم که آموزشی به زبان فارسی و در این سطح نمی توانید پیدا کنید. توصیه میکنیم که در ابتدا دوره جامع اکسس فردانش را مشاهده فرمایید و البته چنانچه علاقه دارید، دوره آموزش SQL Server مقدماتی را می توانید قبل از این دوره مشاهده کنید.

 

  محتوای ویدئو :
در این قسمت ساختار دیتابیس خرید و فروشی که پروژه بر روی آن پیاده می شود، معرفی شده و شما با موجودیتها، ارتباطات و ویژگی های هر موجودیت به طور کامل آشنا می شوید.

 

  نحوه خرید دوره :

با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید و بلافاصله بعد از انجام خرید، لینک دانلود از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود. توضیحات بیشتر را می توانید در این لینک مشاهده کنید

تضمین رضایت شما :

اگر به هر دلیلی از خرید خود و از کیفیت کار ما ناراضی بودید، کافیست که تا پنج روز بعد از خرید، یک ایمیل بفرستید و وجه پرداختی را پس بگیرید.

همچنین شما می توانید در این لینک، اطلاعات کلی دوره برنامه نویسی پیشرفته اکسس را مشاهده کنید و در صورت تمایل، کل دوره (شامل تمامی قسمت ها)  را با ۲۰ در صد تخفیف خریداری کنید.

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of