دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت۱۳

دسته‌بندی نشده

دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت۱۳

دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسس مطالب تخصصی را با محوریت یک پروژه و با زبانی ساده ارائه می دهد. مطالب ارائه شده در این دوره بر اساس نیاز های عملی…

توسط وحید فرزام
-- آخرین بروزرسانی : ۱۶-۰۴-۱۳۹۶
-- بازدیدها : ۰
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته اکسس-قسمت13

دوره پیشرفته برنامه نویسی اکسس مطالب تخصصی را با محوریت یک پروژه و با زبانی ساده ارائه می دهد. مطالب ارائه شده در این دوره بر اساس نیاز های عملی مخاصب طراحی شده و ادعا می کنیم که آموزشی به زبان فارسی و در این سطح نمی توانید پیدا کنید. توصیه میکنیم که در ابتدا دوره جامع اکسس فردانش را مشاهده فرمایید و البته چنانچه علاقه دارید، دوره آموزش SQL Server مقدماتی را می توانید قبل از این دوره مشاهده کنید.

 

  محتوای ویدئو :
در این قسمت و در ادامه توسعه پروژه، به بحث مدیریت کاربران آنلاین می پردازیم. منظور از این موضوع طراحی و پیاده سازی ساختاری در برنامه است که به کمک آن بتوانیم مشخص کرده (و البته نمایش دهیم) که چه کاربرای از طریق کدام کامپیوتر و در چه زمانی به سیستم وارد شده اند و در چه زمانی از سیستم خارج شده اند.

 

  نحوه خرید دوره :

با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید و بلافاصله بعد از انجام خرید، لینک دانلود از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود. توضیحات بیشتر را می توانید در این لینک مشاهده کنید

تضمین رضایت شما :

اگر به هر دلیلی از خرید خود و از کیفیت کار ما ناراضی بودید، کافیست که تا پنج روز بعد از خرید، یک ایمیل بفرستید و وجه پرداختی را پس بگیرید.

همچنین شما می توانید در این لینک، اطلاعات کلی دوره برنامه نویسی پیشرفته اکسس را مشاهده کنید و در صورت تمایل، کل دوره (شامل تمامی قسمت ها)  را با ۲۰ در صد تخفیف خریداری کنید.

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of