دوره آموزش پیاده سازی FIFO در اکسل-قسمت۱

دوره آموزش پیاده سازی FIFO در اکسل-قسمت۱

دوره آموزش پیاده سازی FIFO در اکسل   FIFO یکی از روش های حسابداری انبار، کنترل موجودی و محاسبه بهای تمام شده است، در این روش فرض براین است که…

توسط وحید فرزام
-- آخرین بروزرسانی : ۰۹-۱۲-۱۳۹۶
-- بازدیدها : ۳
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

دوره آموزش پیاده سازی FIFO در اکسل

دوره آموزش پیاده سازی FIFO در اکسل-قسمت1

 

FIFO یکی از روش های حسابداری انبار، کنترل موجودی و محاسبه بهای تمام شده است، در این روش فرض براین است که کالای خریداری شده به ترتیب ورود به انبار, از انبار خارج می شود. یعنی کالاهایی که ابتدا خریداری می شوند ابتدا مصرف یا به فروش می رسند. اما در LIFO فرض بر این است که آخرین کالای خریداری شده که وارد انبار می شود، زودتر خارج خواهد شد.
  معرفی دوره :

در این دوره آموزشی، حسابداری انبار و محاسبه بهای تمام شده با استفاده از روش های FIFO و LIFO را توضیح می دهیم. برای انجام این محاسبات و آموزش مربوطه که شامل دو ویدیو می شود، از فرمول های برداری (آرایه ها) و مدیریت اسامی اکسل، بهره گیری شده است. پس پیشنهاد می کنیم اگر با فرمول نویسی با استفاده از اسامی (Name) یا فرمول های برداری آشنا نیستید، حتما ویدیوهای اول و دوم را ملاحظه کنید.

  محتوای این قسمت :

مدیریت اسم (Name Manager) اسم در اکسل کاربرد بسیار قابل توجهی دارد. در این ویدیو کمی در رابطه با مزایا و کاربردهای اسم اکسل صحبت می¬کنیم. اینکه چطور می¬تونه فرمول های پیچیده را ساده¬تر و قابل فهم تر کند. در نهایت یک مثال از نمودار کیکی (pie chart) با دامنه پویا (dynamic) ارائه خواهیم داد. نموداری که لازم نیست با افزودن داده دامنه داده¬اش تغییر کند.

 

  نحوه خرید دوره :

با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید و بلافاصله بعد از انجام خرید، لینک دانلود از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود. توضیحات بیشتر را می توانید در این لینک مشاهده کنید

تضمین رضایت شما :

اگر به هر دلیلی از خرید خود و از کیفیت کار ما ناراضی بودید، کافیست که تا پنج روز بعد از خرید، یک ایمیل بفرستید و وجه پرداختی را پس بگیرید.

همچنین شما می توانید در این لینک، اطلاعات کلی این دوره را مشاهده کنید و در صورت تمایل، کل دوره (شامل تمامی قسمت ها)  را با ۲۰ در صد تخفیف خریداری کنید.

 

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *