دوره آموزش پیشرفته Word 2013-قسمت۱

دوره آموزش پیشرفته Word 2013-قسمت۱

    دوره آموزش پیشرفته MS Word 2013 نکاتی از برنامه ورد را مطرح می کند که برایتان تازگی خواهد داشت. محور این دوره مدیریت اسناد طولانی است. بنابر این…

توسط وحید فرزام
-- آخرین بروزرسانی : ۰۸-۰۸-۱۳۹۶
-- بازدیدها : ۲
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

 

دوره آموزش پیشرفته Word 2013-قسمت1

 

دوره آموزش پیشرفته MS Word 2013 نکاتی از برنامه ورد را مطرح می کند که برایتان تازگی خواهد داشت. محور این دوره مدیریت اسناد طولانی است. بنابر این اگر می خواهید به کمک ورد یک نامه یک صفحه ای تایپ کنید، این دوره به شما کمکی نمی کند. ولی چنانچه برای مدیریت و ویرایش اسنادی مانند قرارداد های طولانی شرکتتان، پایان نامه دانشگاه، کتاب یا جزوه شخصیتان مشکل دارید، این دوره یقینا می تواند به شما کمک کند.
  محتوای ویدئو :
در این قسمت با موضوع سبک های نگارش در Word آشنا می شویم و یاد میگیریم که با تعریف سبک های شخصی، سند خود را سریع تر شکل دهیم. باابزار های پیمایش سریع سند آشنا می شویم و یاد میگیریم که در Outline View فصل ها و بخش های سند را مدیریت کنیم. در پایان هم از ابزار Window برای مشاهده بخش های مختلف سند استفاده می کنیم.
  نحوه خرید دوره :

با استفاده از تمامی کارت های عضو شتاب می توانید خرید خود را انجام دهید و بلافاصله بعد از انجام خرید، لینک دانلود از طریق ایمیل برایتان ارسال می شود. توضیحات بیشتر را می توانید در این لینک مشاهده کنید

 

تضمین رضایت شما :

اگر به هر دلیلی از خرید خود و از کیفیت کار ما ناراضی بودید، کافیست که تا پنج روز بعد از خرید، یک ایمیل بفرستید و وجه پرداختی را پس بگیرید.

همچنین شما می توانید در این لینک، اطلاعات کلی دوره آموزش پیشرفته Word 2013 را مشاهده کنید و در صورت تمایل، کل دوره (شامل تمامی قسمت ها)  را با ۲۰ در صد تخفیف خریداری کنید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *